Послуги корчування

Втомилися сплачувати оренду за заросше поле або старий сад? Шукаєте варіанти рекультивації? Спочатку необхідно визначитись, який потрібен результат. Зі свого досвіду, ми віддаємо перевагу сучасному та екологічному способу – корчування дерев і пнів мульчерами.

Послуги розліснення полів та садів ми надаємо по всій території України. Наша експертність базується на корчуванні занедбаних полів, плодових садків, повернення заліснених земель під сівооборот. Маємо досвід роботи з різними видами грунтів та ступенем заліснення від чагарників до дерев висотою 20 м. У нас є техніка для корчування дерев саду та великий досвід з викорчовування багаторічних насаджень.

Для замовлення послуги розліснення земельної ділянки звертайтесь за телефоном або просто напишіть нам в чат, залишивши свої контакти.

Розліснення поверхневим мульчувачем
Робота мульчера ротоватора
Комплексне корчування
Корчування мульчером
Корчування мульчувачем
Розліснення мульчером

Це найбільш швидкий та заощадливий засіб очищення земельної ділянки від порослі, деревини. Має ряд переваг в порівнянні з корчуванням екскаватором, бульдозером, викорчовувачем дерев (крокодил).

Де застосовується?

Звичайно застосовується для поверхневого розчищення великих ділянок землі: сільськогосподарських земель, садів, лісосмуг, узбіч доріг, очищення трас ЛЕП, газо — та нафтопроводів. При необхідності розліснення дозволить швидко підготовити територію для будівництва.

Якою технікою працюємо?

В роботі використовуємо лісний мульчер Fighter 2600, від іспанської компанії Picursa. Топова професійна модель. Працює з будь-яким залісненням, не має обмежень в роботі. Подрібнює гілки, дерева (до 40 см в діаметрі), прибирає чагарники та поросль. Результат — чисте поле.

Яка продуктивність?

Продуктивність від 2–5 гектар за зміну. Залежить від типу щільності порослі та товщини деревини. Бригада висококваліфікованих механізаторів працює в режимі 24/7.

Які витрати палива?

Трактор в роботі з мульчерами Picursa показує економне споживання дизельного палива. При середньому залісненні, до 200 л на один гектар, на відміну від аналогічних моделей, де витрати перевищують за 500 л. Техніку заправляє замовник.

Який результат роботи?

В результаті роботи поверхневого мульчера, отримуємо розчищену ділянку землі, з щепою (мульчею) на поверхні. При використанні землі для сільхозпризначень рекомендуємо наступним етапом обробляти ґрунт мульчером-ротоватром Hammer-S 2600.

Відеоогляд роботи поверхневого мульчера Picursa Fighter 2600

Video prev 1

Сподобався мульчер? Ви маєте додаткові питання? Залиште ваш номер телефону і наш менеджер вам зателефонує.

Serv tab2 slide1
Serv tab2 slide2
Serv tab2 slide3

Ротоватор — це техніка, що призначена для подрібнення деревини, пнів і кореневої системи. Працює із заглибленням до 40 см, перемішуючи рештки подрібненної деревини з ґрунтом. Результатом є підготовлена земля, збагачена органічним добривом. Ротоватор не варто плутати з мульчувачем, який може працювати тільки на поверхні землі.

В яких випадках використовується?

Ротоватор доцільно використовувати в двох випадках. Перший, коли у вас цілина, зрізані дерева та повністю відсутня деревно-чагарникова рослинність. Другий, після попередньої обробки поверхневим (лісним) мульчувачем.

Якою технікою працюємо?

В роботі використовуємо мульчер-ротоватор Picursa Hammer-S 2600 . Пропонуємо для продажу та особистого використання аграріям. Техніка працює із заглибленням до 40 см. Подрібнює пні, кореневища порослі та дерев, перетворюючи на мульчу, та водночас перемішує її з ґрунтом.

Продуктивність ротоватора?

Продуктивність ротоватора Hammer-S 2600 від 2 гектарів за зміну. Працюємо власним трактором 400 к.с. Бригада висококваліфікованих механізаторів працює в режимі 24/7.

Чи можна корчувати одним ротоватором?

Ні, ще раз ні! Дві причини. По-перше, у ротоватора швидкість обертання ротора 500 об/хв цієї швидкості недостатньо для того, щоб перебити поросль і чагарники. У лісного мульчувача - 2000 об/хв. По-друге, особоливості форми зуба. У ротоватора зуби розроблені спеціально для подрібнення кореневища та каміння під рівнем землі: зубці довгі, пласкі, мають інший "кут атаки", ніж у лісового мульчувача.

Чи потрібна додаткова обробка ґрунту після ротоватора?

В результаті роботи ротоватора, ґрунт стає пухким, мульча перемішується із землею на глибину від 25 до 40 см. Додаткової обробки земля не потребує, одразу можна сіяти сільськогосподарську культуру.

Відеоогляд роботи мульчера-ротоватора Picursa Hammer-S 2600

Video prev 2

Сподобався мульчер? Ви маєте додаткові питання? Залиште ваш номер телефону і наш менеджер вам зателефонує.

Serv tab3 slide1
Serv tab3 slide2
Serv tab3 slide3

Потрібно швидко та якісно ввести заросші сільсько-господарські землі в сівооборот? Вірним рішенням стане комплексне корчування.

Комплексне корчування – це робота двух тракторів з мульчувачами одночасно. Працюємо в два етапи:

  • Fighter 2600 зрізає та подрібнює на поверхні всю деревину та поросль до рівня землі зі швидкістю 2000 об/хв;
  • наступним етапом Hammer-S 2600 в один прохід, заглиблюючись до 40 см, перебиває пні та кореневу систему, однорідно перемішуючи з землею.

Переваги комплексного корчування

Найбільш продуктивний метод корчування. Працюємо одночасно двома одиницями техніки: мульчувачем та ротоватором. Перший етап: мульчер Fighter 2600 подрібнює поросль, кустарну рослинність, пні і дерева діаметром до 40 см. За ним проходить мульчер-ротоватор Hammer-S працює в глибину від 20 до 40 см подрібнюючи коріння порослі. Земля готова до посіву.

Яка продуктивність роботи комплексного корчування?

Продуктивність комплексного корчування від 3–5 гектарів. Залежить від щільності рослинності, товщини та типу дерев, і на яку глибину працює техніка. Працює бригада висококваліфікованих механізаторів, в режимі 24/7.

Куди поділась деревина?

Поверхневий мульчувач перебиває деревину, залишаючи на поверхні прошарок дрібної тріски (мульчі). Ротоватор заглиблюється в ґрунт, одночасно подрібнює кореневу систему та перемішує природну мульчу з ґрунтом, формуючи новий шар здобрений органічною масою.

Які витрати палива?

Головна перевага мульувачів Picursa – економне споживання дизельного палива, до 400 л на 1 гектар, в порівнянні з аналогічними моделями, де споживання палива сягає 800–1000 л.

Яка вартість послуги?

Вартість послуги залежить від обсягу та складності робіт. Звертайтесь до наших фахівців, щоб попередньо прорахувати вартість виконання вашої задачі.

Відеоогляд роботи комплексного корчування

Video prev 3

Сподобався мульчер? Ви маєте додаткові питання? Залиште ваш номер телефону і наш менеджер вам зателефонує.

Корчування мульчером — це сучасний, ефективний та екологічний спосіб обробки землі. Позбавляє від негативних наслідків спалювання корчів, використання хімічних реагентів, залучення важкої техніки, утилізації пнів.

Корчуйте правильно — корчуйте з Picursa!

У вас залишились питання?

Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

Call Now Button