Молотки (різці) до мульчувача

Пропонуємо молотки до мульчувача (зуби, різці, ножі) від німецького виробника King Kong Tools, які використовуються по всьому світу і в найсуворіших умовах. Вони мульчують в Канаді і США, допомагають підтримувати дороги в Швеції або Австрії, виконують свої повсякденні обов’язки на сотнях спецмашин в Німеччині. А з 2020 року працюють на мульчувачах та ротоваторах по всій території України.

Зуби до мульчеруКомпанія Allur-Agro – офіційний дилер King Kong Tools в Україні. Компанія випускає інструменти для різних моделей відомих виробників лісових мульчерів, подрібнювачів пнів, подрібнювачів деревини, подрібнювачів каміння, а також бурових головок, дорожніх фрез, траншеєкопачів і сільськогосподарських машин для обробки грунту, наші інструменти готові до відправки зі складів в Німеччині та США:

 • Picursa
 • Valentini
 • TMC Cancela
 • Ventura
 • Meri Crusher
 • Seppi M
 • AHWI
 • FAE
 • та інших виробників.
 • У продажі завжди є молотки (різці, зуби) до дорожних фрез.

  Молотки до мульчувача – технології виготовлення

  Продукція компанії King Kong Tools використовується у всьому світі. Отримайте максимальну продуктивність лісового мульчувача, подрібнювача деревини, дробарки та тунельної головки із захистом від зносу King Grit™ та King Shield™.

  King Grit™King Shield™

  Молотки до мульчувачаТехнологія King Grit™ заснована на зварювальному процесі MIG (металевий інертний газ), при якому між плавкою та зварювальним стрижнем в атмосфері інертного газу при надзвичайно високих температурах згорає електрична дуга. Комп’ютерне керування подачею твердосплавної стружки в зону зварювання створює грубозернисту поверхню з твердосплавними стружками, рівномірно розподіленими по шару King Grit™.

  Інструменти, захищені King Grit ™, демонструють дуже високу зносостійкість, надзвичайну стійкість до ударів та неперевершену ріжучу здатність і використовуються в найсуворіших умовах різання.

  King Shield™ чудово захищає твердосплавний наконечник від стирання.

  Круглі наконечники хвостовиків, що працюють в абразивній породі, зазнають величезного зносу вздовж сталевого корпусу ріжучих голівок.

  Тут електрод МІГ складається із спеціального сплаву з вкладеними мікроскопічними частинками карбіду вольфраму. Екстремальні температури створюють шар плазмового зварювання з гладкою та надзвичайно твердою поверхнею. Він протистоїть величезній абразивності мінералів, що містять кварц, демонструючи високу стійкість до ударних навантажень.

  Умови оплати та поставки

  Умови оплати та поставки. Предоплата – 100%.

  При відсутності на складі термін виготовлення – до 8 тижнів.

  Наша компанія буде рада допомогти у виборі будь-якого інструменту для вашої машини і забезпечить швидку і своєчасну доставку вашого замовлення. Інструменти King Kong Tools – правильний вибір для надійної роботи!

  Call Now Button