KingKong-Tools

KingKong-Tools – німецький виробник зносостійких молотків та зубців для мульчувачів, дорожніх фрез та різноманітної спецтехніки. Деталі використовуються по всьому світу і в найсуворіших умовах. Вони мульчують в Канаді, США, допомагають підтримувати дороги в Швеції та Австрії, виконують свої повсякденні завдання практично на всіх спецмашинах в Німеччині. А з 2020 року працюють на мульчувачах та ротоваторах на території України.

Компанія «Аллюр-Агро» – офіційний дилер KingKong-Tools. Пропонуємо молотки (зубці, різці, ножі) для різних моделей мульчувачів та ротоваторів всіх відомих брендів: Picursa, Valentini, TMC Cancela, Ventura, Meri Crusher, Seppi, AHWI, FAE.

Команда наших спеціалістів буде рада допомогти у виборі необхідних деталей для: подрібнювачів деревини, камнедробарок, фрези для пнів, бурових головок, дорожніх фрез, траншеєкопачів, а також сільськогосподарських машин для обробки грунту.

Максимальна продуктивність роботи спетехніки досягається завдяки запатентованим технологіям King Grit™ та King Shield™ від німецької компанії KingKong-Tools.

Технологія King Grit™
Технологія King Shield™
Технология PLA

Технологія King Grit™ заснована на зварювальному процесі MIG (металевий інертний газ), при якому між плавкою та зварювальним стрижнем в атмосфері інертного газу при надзвичайно високих температурах згорає електрична дуга. Комп’ютерне керування подачею твердосплавної стружки в зону зварювання створює грубозернисту поверхню з твердосплавними стружками, рівномірно розподіленими по шару King Grit™.

Інструменти, захищені King Grit ™, демонструють дуже високу зносостійкість, надзвичайну стійкість до ударів та неперевершену ріжучу здатність і використовуються в найсуворіших умовах різання.

King Shield™ чудово захищає твердосплавний наконечник від стирання. Круглі наконечники хвостовиків, що працюють в абразивній породі, зазнають величезного зносу вздовж сталевого корпусу ріжучих голівок.

Тут електрод МІГ складається із спеціального сплаву з вкладеними мікроскопічними частинками карбіду вольфраму. Екстремальні температури створюють шар плазмового зварювання з гладкою та надзвичайно твердою поверхнею. Він протистоїть величезній абразивності мінералів, що містять кварц, демонструючи високу стійкість до ударних навантажень.

Ще одну технологію, використовує KingKong-Tools для захисту інструментів від зносу – це технологія PLA (плазмове лазерне наплавлення).

Ця технологія використовується для створення зварювальної ванни на поверхні інструменту. Певна кількість металевого порошку вводиться в цю зварювальну ванну через сопло, внаслідок чого зварні шви можуть мати практично будь-яку бажану форму. Завдяки такій гнучкості в застосуванні захисту від зносу різальні кромки та сталеві корпуси наших інструментів оптимально та ефективно захищені від зносу. У 3D-лазері використовується особливий виробничий процес, який дозволяє створювати аплікації з металевих матеріалів у наявних інструментах, начебто вони були відливанням.

І це без втрати якості, щільно та без тріщин. В результаті лазерне наплавлення забезпечує відмінний захист від зносу, водночас зберігаючи агресивну різальну дію наших лезових інструментів.

Інструменти KingKong-Tools – правильний вибір для надійної роботи!

У вас залишились питання?

Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

Call Now Button