Розчищення ділянки від порослі

Надаємо широкий спектр послуг із розчищення земельних ділянок від рослинності будь-якої складності. У роботу беремо об’єкти у будь-якій точці України. Незалежно від того, чи маєте ви старий сад, заросле поле, територію під будівництво чи лісопосадку – ви отримаєте необхідний результат під ключ.

Команда “Алюр Агро” працює з використанням двох тракторів (колісних), оснащених потужними мульчерами. На вашій ділянці працюватиме бригада професійних трактористів.

Rozchyshchennya dilyanky

Для очищення ділянки землі, що заросла, використовується лісовий мульчер PICURSA FIGHTER 2600, який здатний ефективно знищити порослі від дерев і чагарників на поверхні. Він подрібнює кущі та дерева діаметром до 50 см. Результатом його роботи є дрібна мульча, рівномірно розподілена по землі.

  Наступним етапом очищення є робота ротоватора PICURSA HAMMER-S 2600, який здатний подрібнити коріння та пні. Ця техніка працює з поглибленням до 40 см у ґрунт, а його спеціально розроблені зубці дозволяють перебивати коріння та пні дуба та ясена. Результат роботи перемішана мульча із землею.

  Rozchyshchennya dilyanky 2

  Наш досвід у наданні послуг розкорчування дозволяє нам братися за ділянки будь-якої складності. Ми знаємо, як ефективно провести розчищення території від порослі, забезпечуючи належну обробку землі.

  Наша техніка працює протягом усього року і є найбільш економічним варіантом для розчищення великих територій земельної ділянки від дерев, пнів та трави, перед посівом або висадкою нових культур. Зверніться до нас, і ми допоможемо вам втілити ваші плани з обробки та очищення занедбаної ділянки.

  Rozchyshchennya dilyanky 3

  У вас залишились питання?

  Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

  Call Now Button