Корчевание зимой

Дехто вважає, що польові роботи в зимовий час або з початком морозів припиняються. Ви здивуєтеся, але це не зовсім так, – з появою мульчерів цей стереотип зруйновано. Корчування взимку – звичайна практика в наші дні.

Багато господарств вже придбали і успішно використовують лісові подрібнювачі саме в зимовий час. Вони застосовуються для освоєння нових територій і введення в експлуатацію занедбаних садів і полів. Мульчер – універсальний механізм, що працює в режимі 24/7. Його функціональність обмежується лише тільки прохідністю головного пристрою (трактора, екскаватора або навантажувача).

Posr3

Корчування в мороз має ряд переваг:

  • поверхневий мульчер взимку краще працює, бо деревина та поросль промерзае, стає більш крихкою, щепа дрібніша;
  • витрата пального безпосередньо залежить від вологості ґрунту. Тобто витрата палива в зимовий час роботи мульчера-ротоватора буде нижчою, ніж восени або навесні, промерзла земля дає менше опору;
  • вирішується питання із зайнятістю механізаторів в період простою техніки.
  • корчування – трудомісткий процес для трактора. У літню пору техніка страждає від перегріву, чого не буває взимку.

Post pic 41

Нагадаємо, що основні виробники мульчерів – це європейські компанії , країни з теплим кліматом. Зазвичай вони мало враховують сезонні коливання температури в Україні. Відповідно, техніка менш витривала в зимових умовах. Не так досконало продумана система роботи та основні вузли.

Ми на практиці надаємо послуги взимку. Знаємо всі особливості та нюанси роботи при сурових умовах пори року. Для тих, хто хоче щоб техніка працювала незалежно від пори року, рекомендуємо мульчери PICURSA. Надійність FIGHTER 2600 та HAMMER-S 2600 перевірено особисто при температурі -15°С.

Ми постачаємо на ринок моделі лісних мульчерів та ротоваторі які адаптовані саме під українські ґрунти. Проводимо послуги корчування всеь рік, для нас не має сезонності. Корчування взимку – для нас не проблема, звертайтеся!

У вас остались вопросы?

Оставьте свой номер телефона, мы перезвоним Вам

Заполните форму обратной связи и мы свяжемся с Вами

Call Now Button