Техническое обслуживание

Опираючись на практичний досвід роботи, компанія «Аллюр-Агро» пропонує сервісне обслуговування мульчерів та ротоваторів.

Завдяки щоденному досвіду корчування на полях, наші спеціалісти накопичили знання з ремонту техніки та особливості роботи у важких умовах. Працюючи у всіх регіонах України, весь час поповнюємо багаж знань, випробовуючи техніку на різноманітних ґрунтах та видах рослинності (яблуня, горіх, акація, сосна, терен та багато інших).

Posr5

Додатковий досвід отримали під час введення в експлуатацію мульчувачів у наших клієнтів, агрегатували з різноманітними марками тракторів, з усіма типами коробок передач (Claas, Fendt, John Deere New Holland, Massey Ferguson та ін.).

Кожного року, сервісні інженери проходять навчання у представників заводів, підвищують свій рівень кваліфікації, випробують оновленні можливості техніки, адже виробники весь час вдосконалюють мульчувачі.

Особливу увагу потребують мульчувачі, що вже були у використанні. Спеціалісти сервісної служби проведуть діагностику, надають кваліфіковану допомогу та консультацію під час введення в експлуатацію таких мульчерів. Всі необхідні запчастини для ремонту мульчерів, ротоваторів в наявності на складі.

Таким чином, наша сервісна служба має великий досвід з питань експлуатації техніки, оперативно реагує на ваші запити.

У вас остались вопросы?

Оставьте свой номер телефона, мы перезвоним Вам

Заполните форму обратной связи и мы свяжемся с Вами

Call Now Button