Запуск техніки та навчання

Найбільша нагорода для нас – це задоволений клієнт, який придбав наш мульчер. Нам приємно бути експертними та корисними, спостерігаючи з яким натхненням замовник використовує техніку, насолоджується процесом та результатом її роботи.

Правильна експлуатація мульчера, як кожної складної техніки, потребує практичних навичок. Одним із пунктів після придбання мульчера є запуск техніки та навчання операторів безпосередньо на території замовника.

Posr1

Наші сервісні спеціалісти вводять техніку в експлуатацію, агрегатують її з трактором, одразу консультують, як правильно працювати та обслуговувати її. Особливо приділяємо увагу навчанню механізаторів на земельних ділянках клієнта. Це дуже важливий процес, бо бажаний результат, під час роботи мульчера, напряму залежить від правильного використання техніки. Від професійних навичок оператора залежить об’єм розкорчованих гектарів, кількість спожитого палива та навантаження трактора взагалі.

Таким чином, обираючи мульчери Picursa – клієнт отримує надійну техніку та повноцінну консультацію з приводу її експлуатації, та супровід подальшої роботи.

Наша мета – щоб механізатори клієнта якнайшвидше почали працювати як наші!

У вас залишились питання?

Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

Call Now Button