Мульчер для екскаватора

Мульчер для екскаватора

Мульчер для экскаватора – важный инструмент, который используется в лесном, коммунальном и автодорожном хозяйстве для борьбы с порослью, ветками и кустами.

Компанія “Аллюр-Агро” – ексклюзивний представник компанії Trituradoras Picursa на території України. Постачаємо та надаємо повний спектр послуг:

Про техніку

 

Ця техніка розроблена для власників екскаваторів, які шукають швидкий та ефективний спосіб очищення територій від рослинності. Лідером у цій сфері став мульчер PICURSA Retro Tekken. Він добре показав собі під час очищення узбіччя доріг, канав, схилів, парків та громадських майданчиків. Завдяки стрілі навісний мульчер на екскаватор став незамінним помічником, оскільки він допомагає видалити рослинну поросль у важкодоступних місцях.

Mulcher ekskovator 14

Функціональні особливості

Retro Tekken оснащений гідравлічним двигуном із потоком олії від 160 до 300 л/хв, що встановлюється на різні моделі екскаватора вагою від 18-30 т.


  Цей мульчер має важливу функцію – захист техніки від пошкоджень. Його спеціально розроблена конструкція дозволяє молоткам автоматично відскакувати під час зіткнення з перешкодами, такими як каміння або стовбури дерев. Це захищає техніку від непередбачених пошкоджень та забезпечує тривалий термін експлуатації.

  Mulcher na ekskovator

  На закінчення

  Вибираючи мульчер на екскаватор, ви вибираєте комплексне рішення, яке в майбутньому дозволить економити час та полегшити роботу людини. Це потужний інструмент, що дозволяє ефективно та швидко очищати території від рослинності. Його конструкція продумана та підвищує продуктивність роботи з очищення території від порослі. Використання цього інноваційного обладнання дозволить зробити ваші сільськогосподарські та лісові роботи більш ефективними та прибутковими.
  Використання мульчера на стрілі екскаватора забезпечує безпечну роботу оператора при випадковій взаємодії з вибухонебезпечними предметами, що актуально в даний час і на багато років вперед.

  Рекомендовані моделі

  Тип Серія

  Ротоватор із заглибленням до трактора

  Мульчувач поверхневий, трактор від 200 до 500 к.с.

  Мульчувач поверхневий, трактор до 200 к.с.

  Мульчувач на виносній стрілі (гідропривід)

  Поверхневий до екскаватору

  До навантажувача (гідропривід)

  У вас залишились питання?

  Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

  Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

  Call Now Button