Фреза до трактору

В чому різниця між поверхневим мульчером, фрезою та ротоватором?

 

Мульчер – це навісна техніка на трактор, яка подрібнює будь-яку деревину, поросль на поверхні землі, тобто працює без заглиблення в ґрунт. Його ще називають – лісовий мульчер. Результат роботи такої техніки – мульча, що лежить на поверхні ґрунту.

Фреза (сучасна назва – ротоватор)– це аналог мульчера, відрізняється від поверхневого мульчера тим, що подрібнює пні та коріння із заглибленням в ґрунт до 40 см. Додатковою перевагою роботи фрези являється перемішування мульчи із землею.

Friza 2

Остаточний результат роботи фрези стане пухка поверхня ґрунту, збагачена природними корисним речовинами. Відповідно земля готова для висадки сільськогосподарських культур.

Сьогодні на території України присутні два вида фрези. PICURSA HAMMER-S -розроблений спеціально для роботи з великими ділянками землі. Максимальна робоча ширина – 2600 мм. Другий вид – це PICURSA HAMMER-T. Особливість агрегату в вузькому роторі 530-830 мм, що розроблений спеціально для формування грядки. Така фреза призначена для лісничого господарства. Техніка допомагає перейти на механічну висадку саджанців дерев, а також посадження самих жолудів. Крім того, PICURSA HAMMER-T використовується для створення протипожежних смуг серед лісного масиву.

Freza t

На відміну від поверхневого мульчера, фреза завжди розташовується позаду трактору, зчіплюється на трьох точкове кріплення, має гідравлічне управління. Основна робота проводиться завжди походу руху трактора. Швидкість обертання ротора у фрези PICURSA від 540 об/хв., та має великий крутний момент, достатній для дрібнення коріння та шару землі.

Хочеться підвести короткий підсумок всього вище згаданого. Фреза – це складна та водночас дуже ефективна техніка. Вона може застосовуватись як в аграрному господарстві, в лісничому та комунальній сфері. Головне, корчування фрезою – це самий екологічний метод в боротьбі з небажаною порослю. Корчуйте правильно – корчуйте з PICURSA!

Рекомендовані моделі

Модель мульчувача Глибина заглиблення, см Потужність трактора, к.с.

HAMMER-S 2600

до 40 300-400

HAMMER-S 2410

до 40 260-320

HAMMER-S 2200

до 40 240 -300

HAMMER-T

до 35 150 -250

У вас залишились питання?

Залиште номер телефону, ми передзвонимо вам

Заповніть форму зворотнього зв’язку, ми напишемо вам

Call Now Button